זיווד אלקטרוני ואופטי
פיתוח אבי טיפוס מוצרים ודגמים

פיתוח אבי טיפוס מוצרים ודגמים

.

העברה מפיתוח לייצור

פיתוח של מכשיר אלקטרוני המנתב את שיחות  ה VoIP מכרטיס הקול של המחשב אל מכשיר הטלפון, ומאפשר שימוש בשני קווים באותו מכשיר טלפון

קרא עוד...
מערכת אימון ירי אישית

אבטיפוס מערכת אימון ירי אישית באמצעות אקדח לייזר, המאפשרת שיפור מיומנויות קליעה למטרה. המערכת אוספת אינפורמציה על מיקום וזמן של כל פגיעה, ומאפשרת למתאמן לעקוב אחרי התפתחות כושר הקליעה שלו, על בסיס יומיומי.

קרא עוד...
לוח מקשים ווירטואלי

מוצר צריכה אלקטרואופטי הכולל שני מקרני לייזר ומצלמה, אשר הפך בסופו של דבר למוצר גאדג'ט, מאפשר להפוך כל משטח ישר ללוח מקשים ווירטואלי

קרא עוד...
מיטה טיפולית לבקרת לחץ הדם

פיתוח של מיטה טיפולית  שנועדה לסייע בהורדת לחץ דם. המערכת מאפשרת לשלוט במחזור הדם הורידי ובקצב פעילות הלב על ידי גירויים פיזיולוגיים ועל ידי כך לשנות את לחץ הדם של המטופל

קרא עוד...
מקרן לייזר תלת מימדי

פיתוח של דגם אלקטרואופטי המדגים טכנולוגיה אופתלמולוגית להקרנה הולוגפית אישית בעלת יעילות גבוה וצריכת הספק נמוכה. המערכת שולחת שני ערוצי הקרנת לייזר לעבר עיני המשתמש ויוצרת חווית ווידאו תלת מימדי.

קרא עוד...
פיתוח אלקטרוניקה

בחברה נצבר ידע רב בתכנון ומימוש אלקטרוניקה אנלוגית ודיגיטאלית, בתחומים מגוונים כגון: RF, טלפוניה, וידאו, בקרה,  מדידות, דחיפת רכיבים ועוד. כמעט בכל אחד מהפרוייקטים המבוצעים על ידי החברה ממומש מעגל אלקטרוני.

קרא עוד...
תכנון אופטי

חברת סיסטם מבצעת פרוייקטי תכנון אופטי המשלבים: בחינת קונספטים ברמת הסימולציה, תכנון איטרטיבי  עד למציאת פתרון מספק, אנליזת טולרנסי ייצור והרכבה, והפקת שרטוטי ייצור.

קרא עוד...
בקרי ארדואינו

CSTM מפתחת מערכות משולבות בבקרי ארדואינו. היתרון בשימוש בבקרי ארדואינו הוא הגמישות של המוצר לאפליקציות רבות ומחירו הזול של הבקר.

קרא עוד...
יצירת קשר
אנא השאר את פרטיך ונחזור אליך:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל: