זיווד אלקטרוני ואופטי

לוח מקשים ווירטואלי

פיתוח מוצר אלקטרואופטי אבטיפוס הנדסי           פיתוח מוצר ואבטיפוס למערכת אלקטרואופטית
 
        פיתוח מוצר אלקטרואופטי זיווד אופטומכאני

 

 

 

 

מו"פ מוצר צריכה אלקטרואופטי הייטקי

לוח מקשים וירטואלי - מוצר גאדג'ט אלקטרואופטי המשלב שני מקרני לייזר ומצלמה

 

הנדסת מקורות אור והקרנת לייזר

מבנה של נקודות בגודל 0.6-2.0 מ"מ - מתקבל מהקרנת לייזר אדום דרך אלמנט הולוגרפי מחזורי

 

 

החברה שלנו, חברת סיסטם פתרונות מו"פ, מתמחה בפיתוח דגמי אבי טיפוס למוצרים משולבי אלקטרואופטיקה. בחברת סיסטם נצבר ידע הנדסי רב במימוש מערכות אלקטרואופטיות הכוללות מקורות לייזר ולדים שונים, מצלמות זעירות, אופטיקות מזכוכית, פלסטיק וסיבים.  החברה מסוגלת לקבל על עצמה תכולת עבודה כגון:  מימוש סטאפ מעבדתי, מפרוט ותיעוד דינאמיים, ניתוח וחקר ביצועי מערכת (חק"ב), סימולציה, תכנון אופטי ואופטומכאני (מכאנואופטי) רובסטי, תכנון אלקטרוני, מימוש דגמים, נסיונאות, תקצוב טולרנסים, טיפול בקרינה פרזיטית, פיצוי סחיפה תרמית, התייחסות להשפעת תנאי הסביבה, התאמת התכנון ליכולת הבחינה, הגדרה ומימוש של מתקני בדיקה, שיפור ההתאמה לייצוריות, העברה מפיתור לייצור וכו'.

חברת CSTM, פיתחה עבור חברת הסטרטאפ VKB (עכשיו LUMIO) דגם אבטיפוס ראשון של מערכת ה .Virtual Keyboard מערכת זו שהדגימה מוצר צריכה אלקטרואופטי הכולל הקרנה וגילוי, הפכה בסופו של דבר למוצר גאדג'ט המאפשר להפוך כל משטח ישר ללוח מקשים וירטואלי על ידי הקרנת תמונת לוח מקשים וגילוי אצבעות המשתמש בזמן ההקלקה. המערכת משלבת שני מקרני לייזר דיודה ומצלמה. המערכת יועדה להכנס לטלפונים סלולאריים ולמכשיריPDA , אבל לבסוף יושמה רק כמוצר נלווה  Stand alone accessory . הרעיון שבבסיס פיתוח המערכת היה לאפשר ביצועי לוח מקשים בגודל מלא בלי הצורך בלוח מקשים פיסי.
עיקרון הפעולה מבוסס על הקרנת תמונה אדומה של לוח מקשים מלא על גבי השולחן, והקרנת מניפת אור בתחום אינפרא-אדום (שאינו ניראה) סמוך ומעל לשולחן. במהלך ההקלקה, אצבעות המשתמש חותכות את מניפת האור, כך שנוצרים הבהקי אור אנפרא אדום הממוקמים במרחב.  הגלאי - מצלמת CMOS הממוקמת בגובה של כ 35 מ"מ מעל למשטח השולחן, קולט וממפה את הבהקי האור הנוצרים בזמן ההקלקה, ומייחס אותם ללחיצה על מקש.

יצירת קשר
אנא השאר את פרטיך ונחזור אליך:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל: