זיווד אלקטרוני ואופטי

אוגן אינרטי

הנדסת עמדת עבודה ייעודית לממנן
חבית חומר חהליכי עבורה פותח אוגן אינרטי ייעודי

 

פיתוח אוגן למערכת מינון תהליכית

אלמנט הטבילה לביצוע מעקב ומתן אתראה - משולב עם אוגן.

 

 

 

 

 

 

 

אוגן אינרטי להזנת חומר גלם נוזלי בסביבה נפיצה

 

 

תיאור הבעיה התהליכית הכללית
אחסון של חומר גלם תהליכי היכול להנזק ממגע עם אויר, דורשת התייחסות בתהליכי ייצור וזאת מאחר שהחומר או הכלי המכיל אותו עלול להזדהם או להתחמצן או לספוח לחות או פחמן דו חמצני מהאויר ולשנות את תכונותיו.

פתרון מקובל לבעיה זו הוא להכניס לחץ חיובי קטן למיכל ההזנה. במצב בו חומר הגלם נפיץ או רעיל, קיימות דרישות בידוד ואבטחה נוספות, למניעת כל מגע בין חומר הגלם לסביבת העבודה, ונדרש לעמוד בתקני סביבת עבודה נפיצה. 

 

 

פיתרון לבעיה ספציפית מהסוג המתואר
חברת CSTM R&D Solutions פיתחה אוגן (פלאנג') אינרטי יעודי המיועד לעבוד בסביבה נפיצה. המטרה הייתה לקבל הזנה מחבית נתונה המכילה כימיקאל נוזלי,  הדורש אוירה סטרילית במהלך המינון. 
האוגן מחובר לאספקת חנקן נקי (או כל גז אינרטי אחר לפי דרישה) ושומר על לחץ גז  של 1.5 אטמוספירות בתוך החבית. כל יציאה של חומר כימי אל מחוץ לחבית לטובת הממנן, מלווה בכניסה של חנקן נקי התופס את מקומו. יש הגנה למנוע מאדי החומר שבחבית לחזור אחורה לאספקת החנקן. כמו כן, יש הגנה ממצב שלחץ החנקן עולה מעל למותר (שהחבית לא תתפוצץ)


לאוגן מחובר מצוף כפול אשר מתחבר לכרטיס מיקרו-בקר מתוכנת ייעודי , שיודע לעקוב אחר כמות החומר במיכל, ולהתריע לפני סיום החומר על סמך מצבי המצופים (ולהדליק נורות התראה ולהפעיל אזעקות במידת הצורך). לאוגן יש מכסה הגנה קשיח המונע פגיעה במחברים בעת הובלת החבית.

 

 

פיתוח מעגל בקר אלקטרוני ייעודי

 כרטיס בקרה מבוסס מיקרו-בקר


יצירת קשר
אנא השאר את פרטיך ונחזור אליך:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל: